جزئیات خبر


برنامه‌های آتی شرکت نان قدس رضوی در سال جاری تشریح شد

برنامه‌های آتی شرکت نان قدس رضوی در سال جاری تشریح شد
1396/7/22

مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی برنامه‌های آتی این شرکت تا پایان سال جاری را تشریح کرد.
محمدصادق مروارید در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی با اشاره به برنامه این شرکت برای راه اندازی خط تولید محصولات پربازده در تهران، بیان کرد: در این راستا، هم اکنون خط تولید دونات رضوی راه اندازی شده و خط تولید اشترودل نیز در دستور کار قرار دارد.
وی ادامه داد: این سرمایه گذاری با دوره بازگشت کم تر از 3 سال طی طرح توجیه اقتصادی و فنی، بررسی، تدوین و در هیئت مدیره شرکت تصویب شده است.
مروارید، از توسعه فروشگاه های نان قدس رضوی به منظور عرضه مستقیم انواع محصولات صنایع غذایی آستان قدس رضوی به عنوان یکی دیگر از برنامه های آتی این شرکت تا پایان سال 1396 خبر داد.
وی درباره لزوم بازسازی ماشین آلات خطوط تولید کارخانه گفت: به این منظور، تدوین و برنامه ریزی جامع برای بازسازی و یا اصلاح ماشین آلات خط تولید با هدف افزایش راندمان تولید و به تبع آن کاهش قیمت تمام شده برای حضور قوی و پررنگ تر در بازار های صادراتی، انجام شده است.
مروارید ادامه داد: همچنین در صدد هستیم، با به کارگیری ماشین آلات به روز، محصولات جدیدی نیز تولید کنیم.
مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی، ایجاد اشتغال را یکی دیگر از برنامه های در دستور کار این شرکت دانست و افزود: با توجه به افزایش های صورت گرفته در حوزه تولید و توسعه در بازار فروش و بازرگانی، این شرکت طی 9 ماهه گذشته موفق به ایجاد اشتغال مستقیم و پایدار برای 80 نفر شده است.
 275-96

نظر شما