جزئیات خبر


شرکت نان قدس رضوی، پیشرو در زمینه حفظ حقوق مصرف‌کنندگان

شرکت نان قدس رضوی، پیشرو در زمینه حفظ حقوق مصرف‌کنندگان
1396/7/16

مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی گفت: نان قدس رضوی یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه حفظ حقوق مصرف‌کنندگان است.
محمدصادق مروارید در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی ضمن تاکید بر شفاف و روان‌سازی نظام توزیع و قیمت‌گذاری محصولات، بیان کرد: قیمت محصولات شرکت نان قدس رضوی همواره به صورت دقیق محاسبه و در بازار عرضه می‌شود.
وی ادامه داد: همچنین تمامی محصولات این شرکت از طریق بازاریابان فعال، نمایندگی‌های پخش انحصاری و فروشگاه‌های عرضه مستقیم کالا به بهترین نحو ممکن در سطح شهر و کشور توزیع می‌شوند.
مروارید، افزایش سهم سرمایه انسانی را یکی از راه‌های تحقق سهم‌بری عادلانه عوامل در زنجیره‌ تولید تا مصرف دانست و گفت: در این راستا، نظام طبقه‌بندی مشاغل در شرکت نان قدس رضوی و تعیین سهم هر یک از پرسنل در زنجیره تولید تا مصرف بر اساس آیتم‌های موجود، صورت گرفته است.
وی با اشاره به افزایش تولید داخلی نهاده‌ها و کالاهای اساسی به ویژه اقلام وارداتی در صنعت غذا، گفت: باید تولید محصولات وارداتی به منظور کاهش وابستگی به کشورهای خارجی بیش از پیش در دستور کار قرار بگیرد.
مروارید ادامه داد: در حال حاضر برخی از مواد اولیه مورد استفاده در فرمولاسیون محصولات مختلف نان رضوی به دلیل حمایت از تولیدکنندگان داخلی که کیفیت مطلوبی دارند، تهیه شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد.
مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی اضافه کرد: این در حالی است که این مواد اولیه در گذشته به صورت وارداتی تامین می‌شده است.
 272-96

نظر شما