جزئیات خبر


توسعه کارآفرینی شرکت نان قدس رضوی با رویکرد اشتغال‌زایی

توسعه کارآفرینی شرکت نان قدس رضوی با رویکرد اشتغال‌زایی
1396/7/15

مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی از توسعه کارآفرینی توسط این شرکت با رویکرد اشتغال‌زایی خبر داد.
محمد صادق مروارید در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: ایجاد و راه‌اندازی فروشگاه‌های عرضه مستقیم محصولات نان قدس رضوی در شهرهای مختلف کشور، از جمله اقدامات این شرکت در راستای کارآفرینی محسوب می‌شود که موجب اشتغال‌زایی مستقیم و غیرمستقیم شده است.
وی ادامه داد: طبیعتاً فروشندگان به کار گرفته شده در این مراکز، نان‌آوران و سرپرستان خانوار بوده و این اقدام، کمک شایانی به رفاه بیشتر آن‌ها می‌کند.
مروارید با اشاره به راه‌اندازی فروشگاه شماره 4 نان قدس رضوی در شهر مشهد، گفت: این فروشگاه، زمینه اشتغال مستقیم برای 50 نفر و غیرمستقیم برای 20 نفر را فراهم کرده است.
وی ادامه داد: از ابتدای سال جاری، 5 کیوسک در سطح شهر مشهد نصب و راه‌اندازی شده که برای 10 نفر شغل ایجاد کرده است.
مروارید، راه‌اندازی نخستین فروشگاه برون استانی شرکت نان قدس رضوی در شهر شیراز به عنوان یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای این شرکت در سطح کشور را یکی دیگر از فعالیت‌های این شرکت با هدف توسعه کارآفرینی به دلیل اشتغال‌زایی برای 50 نفر عنوان کرد.
وی ادامه داد: همچنین خط تولید دونات رضوی در شهر تهران به منظور افزایش کیفیت دونات تولیدی، کاهش هزینه‌های حمل و نقل و اشتغال‌زایی برای حدود 50 نفر به صورت مستقیم، راه‌اندازی شده است.
مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی با بیان این که مراکز عرضه مستقیم اشترودل در شهرهای مختلف موجب اشتغال‌زایی افراد بسیاری خواهد شد، گفت: بیشتر این افراد جزء طبقه کم برخوردار و بی بضاعت اما معتمد و توانمند به لحاظ کاری هستند.
مروارید ادامه داد: در حال حاضر حدود 60 نماینده در شهرهای مختلف، عرضه مستقیم محصولات نان رضوی را در شهرهای دیگر به عهده دارند و این فعالیت، اشتغال‌زایی مستقیم افراد بسیار زیادی را به دنبال داشته و دارد.
 267-96

نظر شما