جزئیات خبر


تولید 130 نوع محصول توسط شرکت نان رضوی

تولید 130 نوع محصول توسط شرکت نان رضوی
1396/7/10

مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی از تولید بیش از 130 نوع محصول در طعم‌های مختلف توسط این شرکت خبر داد.
محمدصادق مروارید در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: این محصولات در 9 گروه از جمله کیکهای روغنی، کیکهای اسفنجی، انواع اشترودل، کلوچه، ویفر و... تولید و به بازار عرضه میشود.
وی با اشاره به تولید حدود 6 هزار 690 تن انواع محصول طی 4 ماه نخست امسال گفت: این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، رشد 2/5 (5 ممیز دو دهم) درصدی داشته است.
مروارید، تعداد نمایندگیهای فروش محصولات شرکت نان قدس رضوی در سطح کشور را حدود 60 عدد اعلام کرد و افزود: تولیدات این شرکت در بیش از 25 استان کشور توزیع میشود.
وی درباره برنامههای استراتژیک سال 1396 این شرکت با هدف افزایش کیفیت محصولات، گفت: به این منظور، برنامه‌ها و ساز و کارهای اساسی برای افزایش کیفیت محصولات تدارک دیده شده و حتی یکی از مهم‌ترین کارگروه‌های استراتژیک شرکت به موضوع کیفیت و رضایت مشتریان اختصاص یافته است.
مروارید ادامه داد: در راستای کاهش قیمت و بهاء تمام شده محصولات نیز یکی از کارگروه‌های ویژه استراتژیک شرکت، موضوع کنترل قیمت تمام شده را با حضور متولیان امر پیگیری می‌کند.
وی ایجاد ساختارهای لازم در راستای افزایش رضایت‌مندی کارکنان و افزایش بهره‌وری و کارایی آن‌ها را یکی از برنامه‌های مهم در حوزه تولید عنوان کرد و افزود: علاوه بر این، می‌توان به تقویت و به‌روز کردن واحد تحقیق و توسعه و تحقیقات بازار، استفاده از دیدگاه‌ها و مشاوران مناسب در این زمینه، رعایت اصول و قوانین نانوشته بازار، استفاده از آموزش‌های مستمر و کاربردی در تمامی سطوح کارخانه، درک صحیح از شرایط بازار و انعطاف لازم در تمامی سطوح سازمانی و... اشاره کرد.
 265-96

نظر شما