جزئیات خبر


در ایام محرم صورت گرفته است؛

برگزاری مسابقه کتابخوانی عبرت‌های عاشورا توسط شرکت نان قدس رضوی

برگزاری مسابقه کتابخوانی عبرت‌های عاشورا توسط شرکت نان قدس رضوی
1396/7/6

مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی از برگزاری مسابقه کتابخوانی عبرت‌های عاشورا توسط این شرکت در ایام ماه محرم خبر داد.
محمد صادق مروارید در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: این مسابقه میان کارکنان شرکت نان قدس رضوی در حال برگزاری است و در پایان نیز جوایزی به رسم یاد بود به برندگان اهدا خواهد شد.
وی با اشاره به برگزاری مراسم عزاداری ویژه این ایام گفت: در این راستا مراسم عزاداری و سوگواری و همچنین قرائت زیارت عاشورا در دهه اول محرم با سخنرانی حاج حسینی و مداحی مداحان اهل بیت(ع) همه روزه در محل نمازخانه شرکت نان قدس رضوی بر پا می‌شود.
مروارید ادامه داد: علاوه بر این، زیارت عاشورا هر هفته روزهای دوشنبه به نیابت از شهداء معظم شرکت نان قدس رضوی قرائت می شود.
وی ملاقات با خانواده های شهداء شرکت نان قدس رضوی را یکی دیگر از برنامه های شرکت نان قدس رضوی در ایام محرم الحرام اعلام کرد.
مروارید ادامه داد: همچنین جلسات هفتگی اخلاق اسلامی با موضوع قیام عاشورا، امر به معروف و نهی از منکر، زندگی امام حسین(ع) و ... ویژه کارکنان شرکت در حال برگزاری است.
مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی با اشاره به برگزاری ایستگاه صلواتی خادمان رضوی گفت: این ایستگاه به همت کارکنان شرکت نان قدس رضوی در جاده قدیم نیشابور بر پا خواهد شد.
مروارید ادامه داد: این اقدام به منظور پذیرایی از کاروان های پیاده رضوی به مدت سه روز در دهه آخر ماه صفر انجام می شود.
 260-96

نظر شما